Cin | Hikaye Oku Cin | İlginç Bilgiler – Hikaye Oku
Anasayfa / İlginç Bilgiler / Cin | İlginç Bilgiler

Cin | İlginç Bilgiler

Sosyal hesabında Paylaş

Cin
Merhabalar sevgili okuyucular.

bildiğiniz üzere cinler üzerinden pek çok video çıktı evinde cin olanlar, cinler hakkında saçma sapan bilgiler yayınlayanlar fazlası ile sosyal hesaplar üzerinde yerini aldı bizde bu bilgi kirlilikleri tamamıyla yok etmek için kısa bilgiler hazırladık sizler için. Bu bilgiler tamamıyla gerçek bilgilerden oluşuyor
haydi  başlayalım.

Makalemizi beğenerek yeni bilgiler  üretmem için bizlere motivasyon sağlayabilirsiniz.
Ve ayrıca Makalemize yorum yaparak daha kaliteli konulara ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Cinlerin varlığı kesin bir bilgidir. Kuranı Kerimde cin süresi olarak isimlendiren tam bir süre vardır.
bununla birlikte kuranı kerimde 40’dan fazla yerde söz edilmiştir. Nasıl her şeyin türü varsa cinlerinde türü vardır. Cin 3 kısımdır kanatları olup havada uçabilenler, yılan ve köpek olanlar ve meskun ve göçüp olanlar. Cinleri  asıl suretleri ile göremezsiniz. Onları insan şeklinde kara köpek,  akrep , deve yılan ve kare kedi şeklindedir görebilirsiniz. Cinler daha çok hamam müzik ve eğlence yerlerinde içerisinde resim ve heykel olan ortamlarda bulunurlar.  

Evde CİN  var mı ?

Gerçekten bu evlerin yılanlardan  olan sakinleri var. Onlardan birisini görürseniz çıkması için 3 defa zorlayın giderse ne ala aksi halde onu öldürün çünkü onlar kafirdir. Peki cinleri öldürmek mümkün müdür ? Tabi ki mümkündür. Sen haysın ölmezsin ama insanlar ve cinler ölür. İblis cin tayfasındandır.
İblis kafir cinlerin başındadır. Hz adem’e secde emrine karşı gelende o’dur. Ve belli bir süreye kadar yaşayacağına Allah’tan söz almıştır. Şeytan kelimesi iblis ve ona yardım eden yani isyancılara verilen genel isimdir. Cinler insanlardan daha farklı boyutta yaşamaktadır. Ancak insanları görüp izleyebilir ve konuşmalarını duyabilirler. Cinlerin bir kısmının Allah’a iman edip hidayet yolunda  olduklarından söylenir. Bir kısmının da isyankar ve isyancı oldukları söylenir.

Cinler İle Görüşmek Mümkün mü ?

EVET!  ama burada vurgulanması gereken insanların cinler ile nasıl nerede görüşeceğidir.
Her ne kadar tam açıklığa kavuşmuş olmasa da günümüzde cin çağırma insanlar arasında yaygın bir uygulamadır. çoğu insan hayatında bir yada bir kaç defa cin çağırmıştır. özellikle bu gençler arasında çok uygulanan bir yöntemdir. Bazı kişiler buna kalp çağırma bazıları da ruh çağırma gibi isimler verse de aslında bu tarz ortamlara gelenler cinlerdir. Bazı durumlarda ortamda cin olmasa da insanlar kendilerini buna i inandırırlar. Bu gelen cinler çoğunlukla iman etmemiş. Dinsiz cinlerdir. Dinsiz cinlerin bunu yaparken amaçları ise muhtemelen  insanları oyalamak ve onların boş vakit geçirmesini sağlamaktır. İnsanlar da bu cinlere aldanarak kendilerinin bir kazanç sağlayacağını gelecekten haber alacağına inanmaktadırlar.

Sosyal hesabında Paylaş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*